HAKKIMIZDA

Firmamız sektördeki deneyimi ve sahip olduğu bilgi birikimiyle çalışanlarıyla birlikte en verimli ve ileri teknolojiyi kullanarak müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak hizmeti gerçekleştirmek temel amacımızdır.

Firmamız sunduğu hizmette kaliteyi üstün tutarak farklı şeffaf yönetimiyle benzersiz olmayı hedeflemektedir.

Tüm fabrikaların temel hedefi kurumsallaşmak ve markalaşmaktır. Bunu gerçekleştirirken maliyetlerini iyi kontrol etmeli kaliteden ödün vermeden üretimi gerçekleştirmelidir.

19LT PC geri dönüşümlü damacana sağlık standartlarına uygun bir üründür. Uygunsuz koşullarda kullanılan damacanalar tahribata uğramakta ve fire vermektedir. Her geçen gün hurdaya ayrılan damacana sayısı artmakta ve yeni damacana basımına gidilmektedir.

Firmamız dış yüzey temizliği hizmetiyle damacanaların kalitesini artırarak damacananın uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır böylece hizmetten yararlanan işletmelerin maliyetlerini azaltılması hedeflenmektedir.

Çalışanlarımız standartlara uygun denetlenebilir ve modern ortamda sağlık standartlarına uygun ürünlerle hizmet vermektedirler. Müşteri memnuniyeti ilk hedefimiz olup çalışmalarımızı bu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Büyükdere MH. Sakarya CD. No:24 Hendek / Sakarya | 0264 614 76 76