Hakkımızda:

Yeşil Oba Restaurant 2014 yılında kurulmuştur. Et, mangal ve açık piknik alanı üzerine hizmet vermekte olan tesisimiz, 16 dönüm arsa üzerine kurulmuştur. Tesisimizin kapalı alanı 24 büyük ve 16 küçük masadan oluşmakta olup, kendi yemeğini pişirmek isteyen misafirlerimizi için her masaya özel barbekümüz mevcuttur. Tesisimizin açık alanında 12 adet kamelyamız mevcuttur. kamelya tercih eden misafirlerimizi için de kişisel barbekümüz pişirmeye hazır hale getirilerek hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca tesisimizde kahvaltı servisimiz de vardır.

Tesisimizde çocuklarınızın hoşça vakit geçirecekleri, kendi başlarına eğlenebilecekleri çocuk oyun parkımız bulunmaktadır. Ayrıca tesisimizde mini bir hayvanat bahçesi mevcuttur.

Tesisimizin 3 dönümlük alanı düğün, nişan, sünnet vb. organizasyonlar için ayrılmıştır. İsteğinize göre profesyonel ekibimiz yapılacak organizasyon için alanı hazırlamaktadır.

Tesisimizin bir bölümü açık piknik alanı olarak ayrılmıştır. Sadece piknik yapmak için gelen müştekterilerimize servis ve mangal imkanı sunulmaktadır. Ayrıca açık piknik alanımızda bir adet mini büfemiz siz değerli müşterilerimize hizmet verecektir.

Tesisimiz yemek, toplantı, davet gibi organizasyonlara uygundur. 100 araçlık açık otoparka sahiptir. Doğa ile iç içe, hoşça vakit geçireceğiniz tesisimizde 400 den fazla yetişkin ağaç bulunmaktadır. Wifi hizmeti verilmekte olup elektirik kesintilerinde otomatik olarak devreye giren jenatarömüz de bulunmaktadır.

Görüşleriniz:

Ailemle Çok rahat gidip yemek yiyebildiğim ender bir yerlerden birisi Yeşiloba.
Bana kendi evime girmiş havası yaşatıyor açıkcası.

01. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse ilgi ve alakaları beni en çok etkileyen unsurlardan birisi olmuştu.
02. Çocuklarımla gittiğimde hiç sıkıntı yaşamıyorum mesela çocuklar için oyun alanı ve parkı bile bulunmaktadır.
03. Açıkcası aile ile gezilecek yemek yenilecek bir yer arıyorsanız saklı bahçeyi sizlerede önerebilirim.
Hülya-Bünyamin YILMAZ